سوالات متداول

1- در مورد سایت DANNIEL بیشتر توضیح دهید؟

برای تسهیل در سفارش گذاری شما همکاران گرامی و منسوخ شدن روش های ارسال گذشته که خدمات با پیام رسان ها صورت میگرفت. بر آن شدیم تا با ارائه محصولات با کیفیت بالا، خدمات به شما عزیزان در بالاترین سطح صورت پذیرد.

 

2- آيا به غير از خريد از سايت DANNIEL، از راه دیگری هم ميتوانم سفارشم را ثبت كنم؟

 برای راحتی هرچه بیشتر شما همکاران گرامی، DANNIEL این امکان را فراهم کرده تا علاوه بر سفارش آنلاین محصولات که باعث تسهیل در سفارش گذاری پت شاپ ها شده است، بتوانید از طریق پیام رسان های واتس اپ، تلگرام و سیگنال و یا بصورت تلفنی 09125198418 محصولات مورد نظرتان را تهیه نمایید.

 

3- نحوه ثبت سفارش در سایت چگونه است؟

با توجه به اینکه این وبسایت جهت فروش محصولات به پت شاپ ها، کلینیک و یا بیمارستان های دامپزشکی است، طبق نام کاربری و رمز عبور اختصاص داده شده به سایت وارد شوید تا قیمت عمده محصولات نمایش داده شود و از این طریق به ثبت سفارش بپردازید.

عضویت --> ورود نام کاربری و رمز عبور--> محصولات --> انتخاب محصول --> تعیین تعداد و مشخصات --> افزودن به سبد خريد -->  تکمیل اطلاعات درخواستی (مشخصات ، آدرس ، تلفن و... ) --> انتخاب روش پرداخت --> تكميل خريد --> ثبت سفارش و دريافت كد پيگيري خريد 

 

4- نحوه ارسال محصولات چگونه است؟

 در تهران و البرز توسط ماشین شرکت ارسال صورت خواهد گرفت. و برای شهرستان از طریق باربری های معتبر با صدور بارنامه و بیمه نامه رسمی به صورت پیش کرایه یا پس کرایه ارسال می شود.

 

5- زمان ارسال پس از ثبت سفارش چند روز است؟

در صورت موجود بودن محصولات بین دو الی چهار روز کاری ارسال صورت میگیرد.